INTEX Базен 3.05m x 76cm без филтер пумпа (28120)

2.999,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 3.05m x 76cm без филтер пумпа (28120)

  • Димензии на производот: 3.05 m x 76 cm
  • Тежина: 8 kg
  • Без филтер пумпа
  • Димензии на пакувањето: 42,5 cm x 28,9 cm x 23,5 cm

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано