INTEX Rainbow Базен детски 86cm x 25cm (57104)

399,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Rainbow Базен детски 86cm x 25cm (57104)

  • Димензии: 86cm x 25cm
  • Капацитет на вода: 68 l
  • Наменето: за 2 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано