Husqvarna Моторна пила 365 + 1 година гаранција

35.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3
  • Моќност 3,6kW
  • Тежина 6,4kg
  • Мач 40-70 cm
  • Производител Husqvarna
  • Земја на потекло Шведска

Најпопуларната профи-моторна пила, наследник на неприкосновената 61, тестирана од најголемите професионални сечачи, во најекстремни услови. Комбинација од мала маса и чиста моќ која може да се користи за најразлични апликации. X-Torq® моторот испорачува врвни перформанси со минимална потрошувачка и минимум штетни, издувни гасови.

 

 

Последно Прегледано