Husqvarna Моторна пила 135 MARK II + 1 година гаранција

24.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар 40,9 сm³
 • Моќност 1,6 kW
 • Тежина 4,4 kg
 • Мач 35-40 cm
 • Мач-Заби 28
 • МАЧ: 38 cm
 • Турпии: 4.0 mm
 • Заб: 1.3 mm
 • Број на вртежи 9000
 • Производител Husqvarna
 • Земја на потекло Шведска

Робустна, сигурна и едноставна пила со одлични перформанси, идеална за активности околу куќата, викендичката, градината…Нуди одлични резултати кај задачи како кастрење, режење, сечење на помали стебла. Брзо се движи и лесно се ракува, а благодарение на страничниот затегач на ланецот, истот е безо и едноставно.

 

 

Последно Прегледано