VIVAX Телевизор 43″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 43Q10C + 2 години гаранција

18.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 43″ Q Series QLED 4K UHD Smart 43Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 43″ / 109 см
 • Осветленост: 220
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2 H.265/DVB-S2
 • Тежина: 7.6
 • VESA: 200 x 200
 • HDMI: 4
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано