VIVAX Телевизор 55″ Q Series QLED 4K UHD Google TV 55Q10C + 2 години гаранција

24.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 55″ Q Series QLED 4K UHD Smart 55Q10C + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 55” / 139 cm
 • Осветленост: 280
 • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид 11
 • Технологија: QLED
 • SMART
 • ТВ приемник: DVB-T2/C/S2
 • Тежина: 13
 • VESA: 200 x 200
 • HDMI: 3
 • Влез за слушалки: 1
 • VGA: 0
 • SCART: 0
 • Композитен влез: 1
 • USB: 2
 • Integrirani WiFi: Да
 •  Bluetooth: Да
 • Dolby Atmos: Да
 • HDR10+ Да
 • HBBTV: Да
 • USB снимање: Да
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано