VERTUS Електрична пила 1800W VT-ECS18 (6590) + 1 година гаранција

4.299,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Електрична пила 1800W VT-ECS18 (6590) + 1 година гаранција

  • Electric chain saw
  • 230-240V 60/50Hz
  • 1800W
  • Bar length 14”/16”
  • Chain speed 15m/s
  • Max cutting length: 355mm/ 395mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано