VERTUS Аголна брусалка 850W VT-AG14 (10663) + 1 година гаранција

1.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Аголна брусалка 850W VT-AG14 (10663) + 1 година гаранција

  • Angle grinder 100mm
  • 220-110V 60/50Hz
  • 850W
  • 11000r/min Max
  • Disc dia.: 100mm
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано