VERTUS Моторна пила VT-GCS18 (10762) + 1 година гаранција

5.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Моторна пила VT-GCS18 (10762) + 1 година гаранција

  • Gasoline Chain
  • Engine: 52cc
  • Max output power: 1.8Kw
  • 10500-500r/min
  • 3000-200r/min
  • Bar length 18”
  • 1 година гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано