VENSSINI DIAMANTE LADY Велосипед DIAM281KK#18 28.3/8”/19” + 1 година гаранција

12.999,00 ден

10 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Седиште GEL COMFORT
 • Рачки на волан HERRMANS црни кратон
 • Корпа ПВЦ плетена бела
 • Волан CITY 620X22.2X25.4
 • Сет V PVC без рачки кочници
 • Педали PVC KLASIK AKCIJA
 • Среден погон обичен 36Т коцка црн
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец 1/2X1/8″ MAYA
 • Обрач  V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
 • Предна глава MTB 36R
 • Задна глава контра 36R KINA
 • SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT.
 • Браник метален бел VENSINI
 • Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

Слични Производи

Последно Прегледано