Сет од 2 соларни LED светла за во градина

350,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Сет од 2 соларни LED светла за во градина

 • Соларни светилки
 • LED
 • Наменето за во градина
 • Сет од две
 • Водоотпорни
 • Погодни за ноќно осветлување на градината, тревникот, дворот, патеките итн
 • Димензии на производот:
 • Висина со сталак 32 cm
 • Дијаметар на топка 11 cm
 • Копче: ON/OFF

 

Слични Производи

Последно Прегледано