Tons Garden Тенда 3 x 3 (9103)

20.999,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Тенда 3 x 3 (9103)

  • Димензии на производот:
  • 3 x 3 m
  • Материјал: Poliester Assembly Gazebo
  • Боја: Темно сива

Слични Производи

Последно Прегледано