Tons Garden Чадор за сонце во боја по избор

9.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 3m
  • Боја:
  • Беж – 9524
  • Сива – 9525

Слични Производи

Последно Прегледано