Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (9349)

6.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Сет маса и столови TONS GARDEN (9349)

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Материјал: Метал
  • Димензии на стол: 45 x 53 x 89 cm
  • Димензии на маса: 60 x 71 cm
  • Боја: Темно сива

Слични Производи

Последно Прегледано