Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (7374)

20.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (7374)

  • Димензии на маса: 150 x 90 x 74 cm
  • Димензии на столчиња: 56 x 58 x 94 cm
  • Боја: Кафена
  • Материјал: Ратан

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано