Tons Garden Држач за чадор (10090)

1.599,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 45 x 70 cm
  • Материјал: Цемент
  • Тежина: 15 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано