Tons Garden Држач за чадор (10089)

2.899,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • Сет од 4 х 50 cm
  • Дебелина 7.5 cm

Слични Производи

Последно Прегледано