TONS FORM Поштенско сандаче (1104)

699,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 25 cm х 18 cm х 5 cm
  • Модел: PB-002
  • Боја: Достапна во зависност од количините

 

Последно Прегледано