MaxPuls Електрична фреза MP-ER13 (9245) + 1 година гаранција

3.599,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична фреза MP-ER13 (9245) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1250W
  • Вртежи: 16.000-30.000 rpm
  • Футер: 8 mm
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано