MaxPuls Електрично ренде (Абрихтер) MP-EP02 (9244) + 1 година гаранција

3.599,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрично ренде (Абрихтер) MP-EP02 (9244) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 850W
  • Брзина: 16.500r/min
  • Ширина на сечење: 82 mm
  • Длабочина на сечење: 0-3 mm
  • Висина на сечење: 0-12 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано