Handy Апарат за маникир и педикир

899,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Апарат за маникир и педикир Handy

  • Power: 50-60HZ
  • RPM: Single Speed: 20.000; Variable Speed: 3000-20.000
  • Collet: Collets Type: 2.4 or 3.2 mm
  • Dimensions: 160 x 24 mm

Овој прекрасен сет за нега на нокти ги содржи сите основни алатки за третман на маникир и педикир што и се потребни на една жена за да постигне беспрекорни нокти за секој настан

Слични Производи

Последно Прегледано