VIVAX Правосмукалка за суво и мокро чистење VCW-2002 во боја по избор + 1 година гаранција

5.299,00 ден

14 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот

VIVAX Правосмукалка за суво и мокро чистење VCW-2002 во боја по избор + 1 година гаранција

 • Моќност на моторот (макс): 2000W
 • Моќ на вшмукување (вода): 2000 mm H2O
 • Проток на воздух: 45 ltsec
 • Капацитет за чистење: 8lt
 • 360 тркала
 • Вшмукување влажно-суво
 • Пластична цевка, пластична четка
 • Боја: Црвена,Црна
 •  Тежина [kg] 7
 • Волумен на сад за вода [L] 8
 • Должина на кабел [m] 5
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано