MaxPuls Ударна бормашина MP-ID028 (6687) + 1 година гаранција

2.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна бормашина MP-ID028 (6687) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1100W
  • Вртежи: 0-2800/min
  • Футер: 13mm
  • Капацитет: метал 10 mm; дрво 30 mm; бетон 13 mm

Слични Производи

Последно Прегледано