MaxPuls Столбна бормашина MP-BD03 (10245) + 1 година гаранција

7.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Столбна бормашина MP-BD03 (10245) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 350W
  • Дупчење: 13 mm
  • Вртежи: 0-2650/min
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано