MaxPuls Реципрочна пила MP-RS10 (10695) + 1 година гаранција

4.299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Реципрочна пила MP-RS10 (10695) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1050W
  • Вртежи: 2.500 rpm
  • Сечење дрво: 150 mm; метал: 103 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано