MaxPuls Реципрочна пила MP-RS06 (8548) + 1 година гаранција

3.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Реципрочна пила MP-RS06 (8548) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 800W
  • Вртежи: 800-3.000rpm
  • Работен од на сечилото: 22 mm
  • Сечење
  • метал: 10 mm
  • алуминиум: 20 mm
  • дрво: 115 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано