MaxPuls Брусалка осцилатор MP-MFT05 (10720) + 1 година гаранција

2.799,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Брусалка осцилатор MP-MFT05 (10720) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 220W
  • Вртежи: 15.000-22.000 rpm
  • Додатоци: 6
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано