MaxPuls Пумпа за вода MP-GP12 (10058) + 1 година гаранција

6.399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пумпа за вода MP-GP12 (10058) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Mоќност: 1100W
  • Капацитет: 4.600L/h
  • Макс. висина: 45m
  • Должина на кабел: 8m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано