MaxPuls Пумпа за вода за во фонтана MP-WP02 (9582) + 1 година гаранција

2.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пумпа за вода за во фонтана MP-WP02 (9582) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Mоќност: 58W
  • Проток: 2.300l/h/0.27 bar
  • Макс. висина: 2.7 m
  • Макс.длабочина: 3m
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано