MaxPuls Хидрофор MP-WP90 (10059) + 1 година гаранција

9.799,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Хидрофор MP-WP90 (10059) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Mоќност: 1100W
  • Капацитет: 4.200L/h
  • Макс. висина: 8m
  • Должина на кабел: 1m
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано