MaxPuls Столна циркуларна пила MP-CM022 (8521) + 1 година гаранција

10.299,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Столна циркуларна пила MP-CM022 (8521) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 2400W
  • Вртежи: 3.600 rpm
  • Дијаметар на сечило: 355 mm
  • Кабел: 2 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано