MaxPuls Електрична штрафилица MP-ES30 (7240) + 1 година гаранција

1.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична штрафилица MP-ES30 (7240) + 1 година гаранција

  • Напон: 110/220V/50-60Hz
  • Моќност: 450W
  • Брзина: 3300/min
  • Дупчење: метал 10 mm ; дрво 25 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано