MaxPuls Електрична штрафилица MP-ES50 (6701) + 1 година гаранција

3.499,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична штрафилица MP-ES50 (6701) + 1 година гаранција

  • Батерија: 230V/50Hz
  • Моќност: 520W
  • Вртежи: 0-4500/min
  • Бит: 1/4’’
  • Дупчење бетон: 6 mm
  • Футер: хекс футер
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано