MaxPuls Електрична полирка за железо MP-SSP13 (11365) + 1 година гаранција

6.799,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична полирка за железо MP-SSP13 (11365) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1300W
  • Вртежи: 3000r/min
  • Дијаметар на диск: 120 x 100 mm
  • Кабел: 2m
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано