MaxPuls Електричен абрихтер MP-EP03 (11010) + 1 година гаранција

5.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електричен абрихтер MP-EP03 (11010) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност : 900W
  • Брзина: 16.500r/min
  • Ширина на сечење: 82 mm
  • Длабочина на сечење: 0-3 mm
  • Висина на сечење: 0-12 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано