MaxPuls Електрична полирка MP-OP10 (11270) + 1 година гаранција

5.599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична полирка MP-OP10 (11270) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1050W
  • Вртежи: 4.800 rpm
  • Дијаметар на диск: 150 mm
  • Вретено: M14
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано