MaxPuls Индустриски фен MP-HG21 (11111) + 1 година гаранција

1.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Индустриски фен MP-HG21 (11111) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 2000W
  • Брзина: I – 3000C/300l/m; II – 5500C/550l/m
  • Додатоци: 5
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано