MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM019 (6069) + 1 година гаранција

3.799,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM019 (6069) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1000W
  • Вртежи: 3450rpm
  • Капацитет на корпа: 35 l
  • Ширина на косење: 320 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано