VERTUS Електричен тример за трева VT-GT23 (7080) + 1 година гаранција

999,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Електричен тример за трева VT-GT23 (7080) + 1 година гаранција

  • Моќност: 250 W
  • Напон: 220 V
  • Ширина на косење: 230 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано