MaxPuls Бензински агрегат 7.5kW MP-GG75 (10858) + 1 година гаранција

50.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински агрегат 7.5kW MP-GG75 (10858) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-110V/50-60Hz
  • Moќност: 7.0 kW
  • Макс. излезна моќ: 7.5 kW
  • Резервоар: 25 l
  • Номинален излез: 15 HP
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 9h
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано