MaxPuls Бензински агрегат 3kW MP-GG30 (10856) + 1 година гаранција

27.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински агрегат 3kW MP-GG30 (10856) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-110V/50-60Hz
  • Moќност: 2.8 kW
  • Макс. излезна моќ: 3.0 kW
  • Резервоар: 15 l
  • Номинален излез: 7.0HP
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 12h
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано