MaxPuls Бензински агрегат 5.5kW MP-GG55 (10857) + 1 година гаранција

44.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Бензински агрегат 5.5kW MP-GG55 (10857) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-110V/50-60Hz
  • Moќност: 5.0 kW
  • Макс. излезна моќ: 5.5 kW
  • Резервоар: 25 l
  • Номинален излез: 15HP
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 10h
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано