MAX Велосипед MISSY 8.0 24″

11.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MAX Велосипед MISSY 8.0 24″

2 години гаранција на РАМ и 6 месеци на механизми

 • Метален рам 13″
 • Висококвалитетни гуми Compass 24″×2,35
 • Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
 • Vader Sport седиште со М6 Quick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи 24″
 • Предна вилушка со амортизер
 • Предна и задна Disk кочница
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire) – Shimano
 • Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) – Shimano
 • Полу метални педали со лагери
 • Заден Потпирач

Слични Производи

Последно Прегледано