MAX Велосипед VENUM STILETTO 9.0 24″

9.499,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

2 години гаранција на РАМ и 6 месеци на механизми

 • Метален рам 14’’
 • Висококвалитетни гуми Wanda 24×1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • Vader Comfort седиште со М6 Qick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи 24’’
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери со среден и заден менувач-
 • Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) SHIMANO
 • Полу метални педали со лагери
 • Заден Потпирач

Слични Производи

Последно Прегледано