VISITOR Велосипед Детски Dalmatian 16″ Venera Bike + 1 година гаранција

6.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Седиште
 • Волан  црн
 • Педали
 • Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB MAYA Z50 P7003
 • Предна глава MTB 36R
 • Задна глава MTB 36R
 • SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
 • Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
 • Фаза на индекс црн 14T-28T

Слични Производи

Последно Прегледано