VENSSINI PARMA Велосипед PAM2412/13 24″/13″ во боја по избор + 1 година гаранција

9.999,00 ден

13 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • СЕДИШТЕ ЗА PAM2412
 • РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ВИОЛЕТОВИ КРАЦИ
 • КРИВИ НА ВОЛАН 26″ 600X22.2X25.4 ЦРН
 • СЕТ В ПВЦ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ
 • ПЕДАЛИ ПВЦ КЛАСИК СО ЛАГЕР
 • СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T
 • СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 5S
 • ЛАНЕЦ MTB MAYA Z33 P6001
 • ОБРАЧ 24″ СИВ 36 ДУПКИ V1.24SV.
 • ПРЕДНА ГЛАВА MTB ЧЕЛИК ЦРНА SHUN F.
 • ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R ЧЕЛИК ЦРНА SHUNFE.
 • SP.24X1.95 (54-507) H-826 D.J
 • ИНДЕКС НА ФАЗА ЦРН 14T-28T SHUN FENG
 • МЕНУ. СРЕД. DOWN PULL SIPO 42T
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ КИНЕСКИ НА КУКА
 • РАЧЕН МЕНУВАЧ A REVO SHIFT POWER SFT-30
 • БОЈА: РОЗЕВА И БЕЛА
 • 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

Слични Производи

Последно Прегледано