LED Огледало за во купатило Asymmetric 60 x 100

5.899,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LED Огледало за во купатило Asymmetric 60 x 100

  • Димензии: 60 x 100 cm
  • Материјал:Стакло
  • Огледало со задно LED светло на допир

Слични Производи

Последно Прегледано