Модла за тесто и колачи во модел по избор

49,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • x 1 модла за тесто и колачи со 5 форми
  • Лесна за употреба
  • Лесна за чистење
  • Одлична за брза подготовка на најразлични видови на колачи
  • Димензии: 32,5 x 11,2 cm

Слични Производи

Последно Прегледано