ISKRA GX-MC012 Мини кружна електрична пила 450W + 2 години гаранција

4.799,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra GX-MC012 Mини кружна електрична пила 450W + 2 години гаранција

 • Јачина: 450W
 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Вртежи: 3400/min-1
 • Оштрица  ø 54,8 mm
 • Длабина на рез (max): 12 mm
 • Удобна дршка
 • 3 ножеви
 • Должина на кабел: 1,8m
 • Пакување: куфер
 • Димензии на пакување : 310  x 110 x 225 mm
 • Нето тежина: 2,3 kg
 • Бруто тежина: 2,45 kg
 • Димензии на кутија : 460  x 330 x 250 mm
 • 2 години гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано