INTEX Crystal Blue Базен детски 1.47m x 33cm (58426)

649,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Crystal Blue Базен детски 1.47m x 33cm (58426)

  • Димензии: 1.47m x 33cm
  • Капацитет на вода: 87 галони
  • Наменето: за 2+ годишна возраст

Последно Прегледано